Te ir daži no mūsu paveiktajiem projektiem

MĀJASLAPA PRIVĀTKLĪNIKAI

Šī projekta ietvaros uztaisījām pilnīgi jaunu mājaslapu, balstoties uz klienta iesniegto dizainu. Mājaslapā ir iekļauta pirmās lapas animācija, slīdrāde, trīs valodu atbalsts, attēlu galerija un specializēta pierakstīšanās funkcija.


gasinaklinika.lv
MĀJASLAPA VESELĪBAS CENTRAM

Izveidojām jaunu mājaslapu muguras veselības centram Rīgā, kas iekļauj elegantu dizainu, attēlu un video galeriju, pierakstīšanās funkciju, kā arī vairāku valodu atbalstu.


mvc.lv
MĀJASLAPA VELOCENTRAM

Šajā projektā mēs uztaisījām mājaslapu jaunatvērtam velocentram. Tā atbalsta vairākas valodas, kā arī iespēju tiešsaistē pievienot un rediģēt produktus.


kurzemesvelo.lv
MĀJASLAPA BŪVFIRMAI

Izveidojām jaunu mājaslapu būvfirmai. Šis piemēra parāda, ka arī vienkāršums var būt glīts.


siaukt.lv
MĀJASLAPAS PAPLAŠINĀŠANA

Klients bija uzņēmums, kas sniedz kurjeru pakalpojumus. Viņiem bija ļoti vienkārša mājaslapa, kuru bija nepieciešams paplašināt, lai pievienotu iespējas reģistrēt sūtījumus, klientus, rēķinus, algas utt. Lai to sasniegtu, mēs pilnībā pārbūvējām mājaslapu uz Drupal bāzes un pievienojām pašizveidotu moduli, kas nodrošina visu nepieciešamo datu reģistrēšanu un pārskatīšanu. Bija jāuzraksta daudz JavaScript koda, lai klienta pusē veiktu sūtījumu cenas aprēķināšanu. Izmantojot PHPExcel bibliotēku, mājaslapa tagad ģenerē glīti noformētus rēķinus PDF formātā, kas tiek automātiski nosūtīti klientiem.

Tā rezultātā klients atbrīvojās no sarežģītu Excel failu lietošanas un samazināja ar rokām veicamo darbu apjomu. Tagad viss darbs ātri un plūstoši notiek tiešsaistē.


expressroyal.lv
UZŅĒMUMA LOGO

Klients palūdza mums izstrādāt jaunu dizainu uzņēmuma programmatūras produktiem. Tas sevī ietvēra arī pilnīgi jauna uzņēmuma logotipa izstrādi. Mēs izveidojām daudzus dažādus paraugus, un klients izvēlējās šo.

REKLĀMLAPIŅA

Mēs izstrādājām dizainu reklāmlapiņai, kas piedāvā virtuves iekārtu tīrīšanas pakalpojumus. Projekts prasīja pārzīmēt klienta iedotās fotogrāfijas, izmantojot vektorgrafiku.